ברכישה מעל 200 ש״ח משלוח חינם

תמצית צמחים סטיביה

מכירים את תמצית צמחי הסטיביה?

אנחנו מוכנים להתערב, שהדבר הראשון שעלה לכם בראש כרגע, הוא יכולתה של תמצית צמחי הסטיביה להמתיק את המזון והמשקאות ולהוות חלופה בריאה יותר לסוכר (על כל סוגיו השונים). זה נכון, כי זהו, אמנם, השימוש המוכר ביותר של תמציות הסטיביה, אבל, מעבר לכך, לצמחי הסטיביה יש עוד לא מעט תכונות (למשל, היכולת לסייע באיזון רמות סוכר גבוהות בדם, או היכולת להקל ולזרז החלמה של אפטות בפה), כך שתמצית צמחי הסטיביה אינה משמשת רק את תחום המזון, אלא שהיא גם מככבת לא מעט, בתחום תוספי התזונה.

תמצית סטיביה טבעית המיוצרת על ידי חברה ישראלית

רוב מוצרי הסטיביה המוצעים כיום למכירה בישראל, אמנם, מיובאים ממדינות שונות ומשווקים על ידי משווקים ישראלים, אולם, יחד עם זאת, תתפלאו, ניתן למצוא תוספי תזונה על בסיס סטיביה המיוצרים בישראל. חברת אורגני טל היא החברה הישראלית היחידה שמגדלת סטיביה כחול – לבן, והיא עושה זאת כבר קרוב לשני עשורים בחווה החקלאית היחידה בארץ מסוג זה, בצפון הארץ. תמצית צמחי הסטיביה מופקת מהצמחים הטריים על ידי מעבדות החברה, ומתוך ההקפדה לשמר את כל תכונות הסטיביה הטריה. מוצרי אורגני טל משווקים לכל חלקי הארץ במחירים משתלמים במיוחד.

תוספי התזונה שמייצרת אורגני טל

סטיבי-אפ Stivi-Up – מוצר הדגל של החברה, קפסולות אבקת צמחי סטיביה, מסייע לאיזון רמות הסוכר הגבוהות בדמם של אנשים החולים בסוכרת סוג 2 ואנשים במצב של טרום סכרת, סטיבי PE – מוצר טבעי על בסיס תמצית צמחי סטיביה המסייע בהקלה ובריפוי פצעים בחלל הפה (אפטות), וכן הלאה. כל המוצרים ותוספי התזונה מיוצרים בתנאים האופטימאליים, ומתוך המטרה להביא את מלוא יתרונותיהם של צמחי הסטיביה לקהל הרחב.

מזמינים אונליין, מקבלים עד הבית עם שליח!

גם כאן, אנשי אורגני טל חושבים עליכם – במטרה להקל על הרכישה מפעילה החברה חנות אונליין בה ניתן לרכוש את כל מוצרי החברה השונים, בכל שעה ביממה ומבלי להיאלץ לצאת מהבית!

לא בטוחים בהחלטה?
נדרשים לכם פרטים נוספים?


עומדים לרשותכם מספר ערוצי התקשרות – בטלפון (074-708-71-14), 
ובוואטסאפ (052-378-4298)
 – שבכל אחד מהם, ממתין לכם נציג חברה מקצועי ומנוסה שישמח לספק לכם את כל הפרטים!


כל המידע הנ”ל אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ואינו מתיימר להוות חוות דעת או המלצה רפואית. כל המידע במאמר הינו בגדר המלצה בלבד, ואינו מחליף ייעוץ עם רופא מוסמך.

כותבים עלינו

תודה מיוחדת לערוץ 7 על הכתבה המפרגנת

דילוג לתוכן