ברכישה מעל 200 ש״ח משלוח חינם

תמצית סטיביה


בוודאי תופתעו לגלות, כי במקביל לשאיפתה של האנושות “להתקדם”, לחתור קדימה לתיעוש ולמודרניזציה, אנחנו מחפשים גם פתרונות ישנים יותר לאותן הבעיות המטרידות אותנו (כאנושות) כבר מאות שנים. אנחנו שבים אט אט למקורות, לטבע, לאדמה, לכל אותם הצמחים שהוכיחו את יעילותם כבר מזמן לאבותינו, מי בריפוי ומי בהקלה על מצבי הבריאות והמחלות השונות. תמצית סטיביה, אותה תמצית שמקורה בעלי הסטיביה, עשוי לשמש דוגמה מעולה לכך.
 

היכן משתלבת תמצית הסטיביה בחיים המודרניים?


צמחי סטיביה משמשים כבר מאות שנים את האנושות בעת הטיפול בבעיות הרפואיות השונות – עלי הצמח נלעסו בעודם טריים, הם יובשו ונטחנו עד דק או שולבו (טריים או יבשים) בסוגי מאכל או משקה שונים. כיום, בצד השימוש בהם באבקה, מופקת מהם תמצית סטיביה, שעל בסיסה מורכבים לא מעט תוספי תזונה. מחקרים שנערכו בתחום העלו את המודעות ליתרון הגלום בתמצית הסטיביה, לא רק כחלופה בריאה יותר לסוגי הסוכר המעובד שאנחנו צורכים, אלא אף בסיועה לאיזון רמות סוכר גבוהות בדם ובתפקידה להקלה ולזירוז ההחלמה של פצעים בחלל הפה. התמצית מופקת מצמחי הסטיביה בשיטות שונות, ומתוך ניסיון לשמר, ככל האפשר, את יכולותיו של הצמח הטרי.
 

מוצרי תמצית הסטיביה של חברת אורגני טל

 
כאחת מהחברות הראשונות בישראל בתחום תוספי המזון הטבעיים, חברת אורגני טל מתמחה בייצור ובשיווק תוספי תזונה שמרביתם מבוססים על תמציות ועלי צמח הסטיביה. הצמחים המשמשים את אורגני טל למטרה זו מגודלים בקפידה ובתנאים טבעיים בצפון הארץ (בהר הגלבוע) כשעיבודם מבוצע במעבדות החברה המתמחות בהקפדה על שימורן של תכונות הצמח הטרי, במטרה להפיק מהסטיביה את מירב יתרונותיה הבריאותיים. חשוב גם לציין, כי תמציות הצמח של אורגני טל מופקות ללא השימוש באלכוהול, דבר המאפשר גם לילדים ולאנשים רגישים להשתמש בתוספי התזונה של אורגני טל.

למה שלא תזמינו ברשת את מוצרי הסטיביה של חברת אורגני טל?

במטרה להקל על לקוחותיה מפעילה אורגני טל חנות מקוונת שבה תוכלו לרכוש את כל המוצרים השונים, בכל עת ומבלי לצאת מהבית!

מתלבטים?
זקוקים למידע נוסף?

גם כאן אורגני טל חשבה עליכם, ומעמידה לרשותכם מספר ערוצי התקשרות –
 בטלפון (074-708-71-14), 
ובוואטסאפ (052-378-4298)
 – בכל אחד מהם, ימתין לכם אחד מנציג החברה המקצועיים והמנוסים ויספק לכם את כל הפרטים הנדרשים לכם!


כל המידע הנ”ל אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ואינו מתיימר להוות חוות דעת או המלצה רפואית. כל המידע במאמר הינו בגדר המלצה בלבד, ואינו מחליף ייעוץ עם רופא מוסמך.

כותבים עלינו

תודה מיוחדת לערוץ 7 על הכתבה המפרגנת

דילוג לתוכן