ברכישה מעל 200 ש״ח משלוח חינם

פתרון טבעי לסוכרת

מחלת הסוכרת נחשבת לאחת מהמחלות השקטות אשר עלולות לפגוע במערכות החשובות ביותר בגוף, במשך שנים, עד שהמחלה מתגלה. לאחר הגילוי, נדרש הסובל מסכרת לקבל טיפול מיידי, שמטרתו לייצב ולאזן את מצבו. כך שמובן כי קיומן של רמות הסוכר הגבוהות בדם, פוגעות, במערכות הגוף השונות ובאיכות החיים של הסובל מהן. אפיקי הרפואה השונים מציעים פתרונות משלהם לאזן את רמות הסוכר הגבוהות בדם, כשעל פי לא מעט מחקרים שהתפרסמו בשנים האחרונות, נראה, כי תוספי התזונה המבוססים על תמצית צמח הסטיביה מפגינים יכולת מרשימה בסיוע באיזון רמות הסוכר הגבוהות בדם. 

 

יתרונם של פתרונות טבעיים לחולי סכרת

אמנם, גם הרפואה הקונבנציונאלית מציעה לא מעט פתרונות משלה לאיזון רמות הסוכר הגבוהות בדם, אולם, כידוע, בד בבד עם “ריפוי” בעיה מסוימת, התרופות הכימיות עלולות לחשוף את הנוטל אותן ללא מעט תופעות לוואי. לא בכדי מצורף לכל תרופה קונבנציונאלית עלון שימוש לצרכן, שרובו (במיוחד החלק של תופעות הלוואי והסיכונים האפשריים בשל נטילת התרופה) כתוב באותיות קטנות מאד… לעומת, תוספי התזונה המבוססים על תמצית צמח הסטיביה של אורגני טל עשויים לסייע באיזון רמות הסוכר בדם של חולי סכרת סוג 2, ללא כל התוויות נגד וללא יוצאים מן הכלל.

למה דווקא אורגני טל?

חברת אורגני טל מתמחה בגידול צמח הסטיביה ובהכנתן של תמציות הצמח כבסיס למוצרים טבעיים העשויים לסייע באיזון רמות הסוכר בגוף אצל חולי סכרת מסוג 2. צמחי הסטיביה המשמשים את אורגני טל גדלים בחווה חקלאית מיוחדת בצפון באזור הר גלבוע, והמוצרים מיוצרים במעבדה מקצועית המתמחה בכך. החברה מייצרת ומשווקת מוצרים מעלי סטיביה במשך קרוב לעשרים שנים, ועל מנת להקל על לקוחותיה ברכישת מוצרי הסטיביה שלה, היא מפעילה חנות מקוונת שבה ניתן להזמין את כל מוצרי החברה, כשהמוצרים מגיעים למזמין במשלוח מיוחד ועל ידי שליח!

 

עדיין לא בטוחים?
יש לכם שאלה?

נציגי אורגני טל ממתינים לכם במספר ערוצי התקשרות בטלפון (074-708-71-14), 
ובוואטסאפ (052-378-4298)

כל המידע הנ”ל אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ואינו מתיימר להוות חוות דעת או המלצה רפואית. כל המידע במאמר הינו בגדר המלצה בלבד, ואינו מחליף ייעוץ עם רופא מוסמך.

כותבים עלינו

תודה מיוחדת לערוץ 7 על הכתבה המפרגנת

דילוג לתוכן