ברכישה מעל 200 ש״ח משלוח חינם

סובלים מפצעים בחלל הפה?

בוודאי לא ינחם אתכם לדעת שאינכם לבד בצרה הזו, שכן, רוב האוכלוסייה תסבול, בשלב זה או אחר של חייה, מפצעים בחלל הפה (אפטות). במרבית המקרים, מדובר בתחושת אי נוחות בלבד, אולם, במקרים אחרים, אפטות בחלל הפה עלולות לגרום לסובל מהן (מבוגר או ילד) לכאבים, עד כדי גרימת קושי משמעותי אף בביצוען של פעולות יומיומיות בסיסיות כאכילה או דיבור! מצד שני (והנה הדבר שכן יכול לנחם אתכם!) מדובר בתופעה שניתן להקל עליה בצורה ניכרת, ואפילו – לקצר את משך ההחלמה בצורה משמעותית! זאת, באמצעות “שחקן” טבעי חדש בתחום – עלי הסטיביה!

 

טיפול בפצעים שבחלל הפה בדרך טבעית

נכון, גם הרפואה המסורתית מציעה אי-אילו פתרונות ושיטות טיפול, אבל היות והמדובר בחומרים כימיים, השימוש בהם מוגבל, ולרוב, הם גם אינם בריאים, כך שאתם מטפלים באפטות (שזה נפלא, לכשעצמו), אבל, על הדרך, חושפים את עצמכם ללא מעט סיכונים בריאותיים אחרים, שלרוב, חבויים באותיות הקטנות שבסוף עלון השימוש לצרכן. אז מה עשיתם בזה?

מצד שני, שימוש בסטיביPE – המוצר הטבעי לטיפול בפצעים בחלל הפה של אורגני טל, יכול לסייע בהקלה ובקיצור זמני הריפוי בצורה משמעותית, מבלי לחשוף אתכם לכל הסיכונים הנלווים לתרופות הכימיות. ועוד דבר – היות וסטיבי-פה של אורגני טל מיוצר ללא שימוש באלכוהול או בחומרים משמרים, הוא מתאים גם לשימוש בילדים (ובתינוקות), שכידוע, גם הם סובלים מאפטות לא מעט!

 

הזמינו אונליין את מוצרי צמח הסטיביה של חברת אורגני טל

חברת אורגני טל מייצרת ומשווקת מוצרים מעלי סטיביה במשך עשרים השנים האחרונות. כל מוצריה מבוססים על צמחי סטיביה הגדלים בחווה בצפון הארץ באופן טבעי. על מנת להקל עליכם את רכישת המוצרים, מפעילה אורגני טל חנות מקוונת שבה תוכלו לרכוש את כל מוצרי החברה ללא צורך לצאת מהבית! המוצרים מגיעים לביתכם במשלוח מיוחד על ידי שליח!

 

חסר לכם עוד קצת מידע?

גם כאן החברה מעמידה לרשותכם מספר ערוצי התקשרות – בטלפון (074-708-71-14), 
ובוואטסאפ (052-378-4298) – בכל אחד מהם, ממתין לכם אחד מנציג החברה המקצועיים והמנוסים ויספק לכם את כל הפרטים הנדרשים לכם!

כל המידע הנ”ל אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ואינו מתיימר להוות חוות דעת או המלצה רפואית. כל המידע במאמר הינו בגדר המלצה בלבד, ואינו מחליף ייעוץ עם רופא מוסמך.

כותבים עלינו

תודה מיוחדת לערוץ 7 על הכתבה המפרגנת

דילוג לתוכן