ברכישה מעל 200 ש״ח משלוח חינם

עלי סטיביה

באופן פרדוקסאלי למדי, ככל שהאנושות מתקדמת “קדימה” למודרניזציה ולתיעוש, היא מחפשת יותר ויותר פתרונות קלאסיים וישנים, לבעיות שמטרידות את האנושות מאות שנים. מבלי לשים לב, אנחנו חוזרים ל”מקורות”, לצמחים שיעילותם הוכחה כבר מזמן, לאותם הצמחים ששימשו את אבותינו בריפוי ובהקלה על מחלות ועל מצבי בריאות שונים. עלי הסטיביה הם דוגמה מעולה למגמה זו – המביאה להווה המודרני שלנו את כל מה שידעו עליהם החכמים בעבר.

מהם השימושים הנפוצים כיום לעלי סטיביה?

עלי סטיביה שימשו אנשים מאות בשנים לטיפול בבעיות רפואיות שונות ומשונות. העלים נלעסו כשהם טריים, יובשו ונטחנו לאבקה או שולבו (כשהם טריים או מיובשים) במשקאות ובמאכלים שונים. כיום, במרבית המקרים, נפגוש את עלי הסטיביה כשהם משמשים להמתקת מאכלים ומשקאות. אולם, בד בבד עם שימושם זה (ועל בסיס לא מעט מחקרים שנערכו בתחום), עולה המודעות ליתרונם של עלי הסטיביה בסיוע באיזון רמות סוכר גבוהות בדם ובהקלה ובזירוז החלמתם של פצעים ואפטות בחלל הפה. כדי להפיק מצמחי הסטיביה את מלוא יתרונותיהם, מופק מיצוי מהצמחים בדרכים שונות, או שעליהם מיובשים ונטחנים לאבקה (בהתאם למטרה שלה הם מיועדים).

מוצרי עלי סטיביה של חברת אורגני טל 

חברת אורגני טל עוסקת ומתמחה, מזה שני עשורים, בייצור ובשיווק מוצרים המבוססים על עלי סטיביה. צמחי הסטיביה המשמשים את החברה גדלים בצפון הארץ בתנאים טבעיים, ועיבודם (כאבקה בפני עצמה, כמיצוי או כקפסולות המכילות את האבקה) מבוצע במעבדות החברה, ומתוך הקפדה על שימור תכונות הצמח, כדי להפיק ממנו את מירב יכולותיו. חשוב לציין, כי המיצויים, למשל, מופקים ללא שימוש באלכוהול, ולכן, הם יכולים לשמש גם ילדים וגם אנשים רגישים ביותר.

הזמנה אונליין של מוצרי עלי הסטיביה של חברת אורגני טל

כדי להקל על לקוחותיה עוד יותר, החברה מפעילה אתר שבו חנות מקוונת. בחנות אונליין זו תוכלו לרכוש את כל מוצרי החברה השונים, בכל שעה משעות היממה, מבלי לצאת מהבית!

זקוקים לפרטים נוספים על מוצר?

גם כאן אורגני טל חשבה עליכם, ומעמידה לרשותכם מספר ערוצי התקשרות – 
בטלפון (074-708-71-14), 
ובוואטסאפ (052-378-4298)
בכל אחד מהם, ימתין לכם אחד מנציג החברה המקצועיים והמנוסים ויספק לכם את כל הפרטים הנדרשים לכם!


כל המידע הנ”ל אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ואינו מתיימר להוות חוות דעת או המלצה רפואית. כל המידע במאמר הינו בגדר המלצה בלבד, ואינו מחליף ייעוץ עם רופא מוסמך.

כותבים עלינו

תודה מיוחדת לערוץ 7 על הכתבה המפרגנת

דילוג לתוכן