ברכישה מעל 200 ש״ח משלוח חינם

סטיביה לאיזון הסוכר

תוסף תזונה לאיזון הסוכר בגוף

 

סובלים מרמות סוכר גבוהות בדם?
יש לכם נטייה משפחתית לסוכרת?
בדיקות הסוכר האחרונות שלכם הראו תוצאות מדאיגות?

אם עניתם בחיוב על אחת מהשאלות הללו, זהו בדיוק השלב שבו כדאי לכם להכיר את תוספי התזונה של אורגני טל, תוספי התזונה המסייעים לאיזון רמות הסוכר בדם! 

מדוע דווקא תוספי תזונה ולא תרופות?

לתרופות הקונבנציונאליות יש גם תופעות לוואי לא מעטות, או, “סתם” התוויות-נגד, שאומרות, שלא כל אחד יכול להשתמש בהן. במקרה הטוב, אתם מודעים להתוויית לפני השימוש (ואז, אינכם יכולים להשתמש בתרופה ספציפית), במקרה הגרוע יותר, אתם מגלים זאת מאוחר מידי, ואז, עלולים לסבול מרשימה מכובדת של תופעות לוואי, שחלקן, אפילו לא מצוין בעלון השימוש ליצרן… מאידך, תוספי התזונה המיועדים לסיוע באיזון רמות הסוכר בגוף (במיוחד – תוספי התזונה של אורגני טל), מיוצר מחומרים טבעיים בלבד, ועשויים להוות פתרון מעולה עבור אנשים הנמצאים בשלב הטרום סכרתי ואנשים הסובלים מרמות סוכר גבוהות בדמם.
 

תוסף התזונה הטבעי המבוסס על צמח סטיביה לאיזון הסוכר

אחד מהיתרונות הפחות מוכרים של צמח הסטיביה, הוא יכולתו לסייע בהפחתה ובאיזון רמות הסוכר הגבוהות בדם. באופן זה, נטילה של שתיים – שלוש קפסולות של תוסף התזונה, עשויה לסייע לכם להתמודד עם רמות סוכר גבוהות מהמומלץ.
 

למה דווקא תוסף איזון רמות הסוכר בדם של אורגני טל?

לחברת אורגני טל ניסיון של קרוב לעשרים שנה בגידול צמחי הסטיביה ובהפקת תמציות מהצמח כבסיס לקו תוספי התזונה הטבעיים שלה. הצמחים המשמשים את החברה לצורך כך מגודלים ומטופחים בחווה חקלאית באזור הר הגלבוע, וכל תוספי בתזונה של החברה מיוצרים במעבדות מקצועיות שזהו תחום התמחותן. על מנת להקל על לקוחות החברה ברכישת מוצריה, מפעילה אורגני טל חנות אונליין שבה נמכרים כל מוצרי החברה והם מגיעים למזמין אותם במשלוח מיוחד המבוצע על ידי שליח!

יש לכם שאלות בנוגע לסטיביה לאיזון הסוכר? 

נציגי החברה ממתינים לכם במספר ערוצי התקשרות – בטלפון (074-708-71-14), 
ובוואטסאפ (052-378-4298)!

כל המידע הנ”ל אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ואינו מתיימר להוות חוות דעת או המלצה רפואית. כל המידע במאמר הינו בגדר המלצה בלבד, ואינו מחליף ייעוץ עם רופא מוסמך.

כותבים עלינו

תודה מיוחדת לערוץ 7 על הכתבה המפרגנת

דילוג לתוכן