ברכישה מעל 200 ש״ח משלוח חינם

סטיביאפ לטיפול בחולה סכרת

מחקרים שנעשו לאחרונה מורים על השפעתו המטיבה של צמח הסטיביה על רמות הסוכר בדם, כך שאין זה מפתיע כי אחד מתוספי התזונה הפופולאריים כיום, המסייעים באיזון רמות הסוכר בדם, הוא סטיביאפ של חברת אורגני טל. תוסף התזונה הסטיביאפ Stivi-Up מיוצר על בסיס תמצית עלי צמחי הסטיביה הגדלים בחווה ייחודית באזור צפון הארץ. לתוסף תכונות ייחודיות מסייעות באיזון רמות הסוכר בדם, ולכן, הוא יכול לסייע לחולי סכרת סוג 2 ואף לאנשים המצויים במצב טרום סכרתי הסובלים מרמות סוכר גבוהות בדם באופן מתמשך. 

כיצד משתמשים בסטיביאפ?

תוסף התזונה מגיע בקפסולות המכילות את עלי הצמח הטחונים. את הסטיבי-אפ Stivi-Up נוטלים בקפסולות באופן יומיומי, כשהמינון היומי המומלץ הוא שתיים או שלוש קפסולות ליום בשעות הבוקר. נטילת הקפסולות דווקא בשעות הבוקר (ולא בכל שעה אחרת במהלך היום) מאפשרות להן לסייע באיזון רמות הסוכר בדם בעיקר לאחר “צום הלילה”, הזמן, שבו, כידוע, אנחנו ישנים ואיננו אוכלים. תוסף התזונה סטיביאפ עומד בתקן GMP של משרד הבריאות הישראלי, ומיוצר תחת כשרות בד”ץ עדה חרדית ירושלים, כך שגם שומרי המסורת יכולים להשתמש בו ללא כל חשש.

למה שלא תזמינו אונליין את הסטיביאפ של חברת אורגני טל?

חברת אורגני טל, היא אחת מהחברות הראשונות שקמו בארץ בתחום תוספי התזונה, והיחידה המגדלת בישראל את צמחי הסטיביה המשמשים אותה לצורך ייצור מוצריה. כל מוצרי החברה מבוססים על צמחי הסטיביה שגדלים בחווה בהר גלבוע באופן טבעי. כדי להקל על לקוחותיה את רכישת המוצרים השונים, מפעילה החברה חנות אונליין שבה ניתן לרכוש אותם באופן מקוון וללא צורך לצאת מפתח הבית! המוצרים המוזמנים מגיעים במשלוח מיוחד ועל ידי שליח!

לא בטוחים עדיין שזהו תוסף התזונה המתאים לכם?

נציגי החברה המיומנים ממתינים לפנייתכם במספר ערוצי התקשרות
בטלפון (074-708-71-14), 
ובוואטסאפ (052-378-4298)!

כל המידע הנ”ל אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ואינו מתיימר להוות חוות דעת או המלצה רפואית. כל המידע במאמר הינו בגדר המלצה בלבד, ואינו מחליף ייעוץ עם רופא מוסמך.

כותבים עלינו

תודה מיוחדת לערוץ 7 על הכתבה המפרגנת

דילוג לתוכן