ברכישה מעל 200 ש״ח משלוח חינם

סוכרת סוג 2 טיפול טבעי

סוכרת סוג 2 מוגדרת כסוכרת הפורצת בזמן שהלבלב עדיין מסוגל לייצר אינסולין, אולם האינסולין המיוצר אינו מצליח לבצע את המשימה שלשמה הוא נוצר – החדרת הגלוקוז לתאים בגוף. אמנם, סכרת מסוג 2 עשויה להופיע בכל גיל או שלב בחיים, אולם, לרוב, היא מאופיינת, לראשונה, לאחר גיל 40. למרות שסוג זה של סכרת, נובע, במרבית המקרים, כתוצאה מהנטייה הגנטית, לאורח החיים, לתזונה נכונה ולתוספי תזונה שונים, ישנה השפעה מוכחת בדחיית הופעתה לשנים רבות, ואף, במקרים מסוימים, למניעת הופעתה כליל, באמצעות הפחתה ואיזון של רמות סוכר גבוהות בדם.

תכירו את Stevie-up – תוסף התזונה של אורגני טל המסייע באיזון רמות הסוכר בדם

אמנם, צמח הסטיביה מפורסם בעיקר בזכות יכולותיו להמתיק מאכלים ומשקאות כתחליף לסוגי הסוכר המתועשים והמעובדים השונים, אבל, הוא משמש גם כמקור טבעי לחומרים המסייעים באיזון ובהורדת רמת הסוכר בדם אצל חולי סכרת ואצל אנשים במצב טרום סכרתי, אשר סובלים, באופן קבוע, מרמות סוכר גבוהות בדם. צמחי הסטיביה מהם מופקים תוספי המזון של אורגני טל גדלים בצפון הארץ, על הר גלבוע, והמיצויים מופקים מהם ללא שימוש באלכוהול וללא חומרים משמרים. מחקרים שונים מוכיחים, כי לצמחי הסטיביה השפעה מטיבה על רמות הסוכר בדם, ולכן, נטילתן של שתיים – שלוש קפסולות סטיבי – אפ באופן יומי וקבוע, עשויה לסייע באיזון רמות סוכר גבוהות מהרגיל.

למה דווקא אורגני טל?

לאורגני טל ניסיון של למעלה מעשרים שנים בייצור ובשיווק מוצרים טבעיים על בסיס סטיביה, ואת מוצריה, תוכלו לרכוש בחנות המקוונת שבאתר החברה. חשוב לציין גם, כי משלוח ההזמנה מגיע ישירות לביתכם על ידי שליח, דבר שהופך את ההזמנה של מוצרי אורגני טל לנוחה במיוחד, גם בתקופות יוצאות דופן (כדוגמת סגר הקורונה). במקרים בהם אתם זקוקים לייעוץ בבחירת המוצר הטבעי המתאים לכם, תוכלו להיעזר באחד מאנשי המקצוע המנוסים של החברה.

כל המידע הנ”ל אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ואינו מתיימר להוות חוות דעת או המלצה רפואית. כל המידע במאמר הינו בגדר המלצה בלבד, ואינו מחליף ייעוץ עם רופא מוסמך.

כותבים עלינו

תודה מיוחדת לערוץ 7 על הכתבה המפרגנת

דילוג לתוכן