ברכישה מעל 200 ש״ח משלוח חינם

טיפול באפטה

הופעתן של אפטות (כיבים) בחלל הפה היא תופעה נפוצה, אשר עלולה להיגרם ממגוון רחב של סיבות, גם אצל ילדים וגם אצל מבוגרים. בחלק גדול מהמקרים, אפטות, גורמות, בעיקר, לתחושה לא נוחה לסובל מהן, אולם, במצבים מסוימים או אצל ילדים ומבוגרים הרגישים לכך במיוחד, הן עלולות לעורר כאב מתמשך וליצור קשיים גם בביצוען של פעולות יומיומיות נדרשות (כצחצוח שיניים, לעיסה ואיפולו דיבור). עד לפני זמן לא רב, הוצע לסובלים מהופעתן של אפטות מבחר מצומצם של פתרונות, שחלקם נחשב ללא ישים עבור מרביתנו (כחלב עיזים או חלב נאקה – ישירות וללא פיסטור), פתרונות שלא רק רמות היישום והיעילות שלהם היו מוטלות בספק, אלא שגם רמת ההיגיינה שלהן לא בדיוק הייתה “להיט”. כיום, לעומת זאת, הרפואה המסורתית, הרפואה האלטרנטיבית והרפואה המשלימה מציעות לנו מגוון פתרונות רחב להקלה, כשהפתרון הבולט ביותר מביניהם, הוא מוצרי הסטיביה המסייעים בהקלה ובטיפול באפטות, הן אצל מבוגרים והן אצל ילדים. 

טיפול בפצעים בחלל הפה אצל מבוגרים 

סובלים מאפטות מכאיבות בחלל הפה? מחקרים מוכיחים כי מיצוי עלי סטיביה יכול להקל על הכאבים אותם גורמים אותן אפטות בחלל הפה. לא רק שהמיצוי מקל על הכאב, אותם מחקרים גם מוכיחים, כי השימוש במיצוי עלי סטיביה אף עשוי לקצר את זמני ההחלמה באופן ניכר. כך, שכיום, כבר אין לכם צורך לסבול בשקט. התכשיר הייעודי של אורגני טל, סטיבי PE – מוצר טבעי לטיפול בפצעים בחלל הפה, המבוסס על מיצוי צמחי הסטיביה, עשוי להקל על הכאבים הנגרמים כתוצאה מקיומן של האפטות ולסייע בזירוז החלמת הפצעים בחלל הפה.

טיפול בפצעים בחלל הפה אצל ילדים

אין ילד שלא סבל מהופעתן של אפטות בפה בשלב זה או אחר של חייו, כך שאם הילד/ה שלכם מתמודד איתן כרגע, תשמחו לשמוע שיש לנו פתרון גם עבורכם. זאת, מאחר ובניגוד למוצרים האחרים המיועדים לטיפול באפטות, סטיבי PE מתאים גם לטיפול בילדים (ובתינוקות).

את סטיבי PE (עבורכם או עבור ילדיכם) תוכלו להזמין אונליין באתר אורגני טל ולקבל אותו עם שליח עד הבית.

כל המידע הנ”ל אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ואינו מתיימר להוות חוות דעת או המלצה רפואית.
כל המידע במאמר הינו בגדר המלצה בלבד, ואינו מחליף ייעוץ עם רופא מוסמך.

 

כותבים עלינו

תודה מיוחדת לערוץ 7 על הכתבה המפרגנת

דילוג לתוכן