ברכישה מעל 200 ש״ח משלוח חינם

טיפול טבעי בטרום סוכרת

במרבית המקרים, סוגי הרפואה השונים יציעו לנו טיפולים למחלת הסוכרת ותרופות לאיזון הסוכר בדם, לאחר שהבעיה כבר מתעוררת. אבל מה לגבי טיפול במצב טרום-סכרתי?

אם ערכי הסוכר שהופיעו בבדיקות האחרונות שלכם הם גבוהים, או, לחילופין, קיימת נטייה לסוכרת במשפחה, חשוב לכם להתחיל לחשוב על טיפול מקדים, שיכול לסייע במניעת הופעתה של הסוכרת (או, לפחות לדחות את הופעתה של הסוכרת באופן ניכר). 

כמובן, שלקיחתן של תרופות מתועשות ללא צורך, רק בשל החשש, עלולה להזיק יותר מאשר להועיל, ולכן, טיפול טבעי עשוי להתאים למטרה זו יותר. בעיקר – איזון רמות הסוכר בדם באמצעות תוספי תזונה על בסיס צמח הסטיביה.

טיפול טבעי במצב טרום סכרת באמצעות תוספי תזונה על בסיס צמח הסטיביה

באמצעות המוצרים הייחודים של חברת אורגני טל, העשויים מצמחי הסטיביה הגדלים בצפון הארץ ומופקים על ידי מעבדות החברה, תוכלו לסייע לגופכם באיזון רמות הסוכר. נטילתן של שתיים – שלוש קפסולות בכל בוקר ובדיקת סוכר בדם באופן קבועה, עשויות לסייע לכם לאזן את רמות הסוכר בדם, כך שתוכלו להתרחק מהמצב המוגדר רשמית כ”סכרת”, גם אם נדמה לכם, למשל, בשם נטייה משפחתית לכך, כי, לכאורה, אין לכם מנוס ממנו.

טיפול טבעי במצבי טרום סוכרת באמצעות תוספי התזונה מסטיביה של חברת אורגני טל

חברת אורגני טל הישראלית מייצרת תוספי תזונה טבעיים איכותיים המבוססים על צמחי הסטיביה בחווה בצפון הארץ, כבר מעל ל-20 שנה. כך שאם החלטתם שלא לקחת את הסיכון לסוכרת ולטפל במצב לפני שהוא מתדרדר, זה בדיוק הזמן לרכוש את תוספי התזונה של חברת אורגני טל בחנות האונליין שלה. כמו כן, אם אינכם בטוחים בדיוק למה אתם זקוקים, תוכלו להתייעץ עם הצוות המקצועי של החברה, שישמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה.

כל המידע הנ”ל אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ואינו מתיימר להוות חוות דעת או המלצה רפואית. כל המידע במאמר הינו בגדר המלצה בלבד, ואינו מחליף ייעוץ עם רופא מוסמך.

כותבים עלינו

תודה מיוחדת לערוץ 7 על הכתבה המפרגנת

דילוג לתוכן