ברכישה מעל 200 ש״ח משלוח חינם

הפחתת (איזון) רמות הסוכר בדם אצל מבוגרים

רמות הסוכר הגבוהות בדם מאפיינות, ללא ספק, את מרבית אוכלוסיית העולם המערבי. בין אם כתוצאה מאורח החיים הסטאטי וחסר הפעילות של אנשי העולם המתקדם ובין אם כתוצאה מאכילת היתר של מוצרים עתירי פחמימות ושומן – רמות סוכר גבוהות מהמומלץ בגוף הפכו לתופעה נפוצה ושכיחה ביותר. כיום, קיימות לא מעט דרכים שמטרתן לאזן את רמות הסוכר בדם, כשאחת מהן, המגובה על ידי לא מעט מחקרים משמעותיים, ואחת מהן, היא השיטה לסיוע באיזון רמות הסוכר בדם באמצעות תוספי תזונה על בסיס צמח הסטיביה.

הפחתת רמות הסוכר בדם

בשל הקשר הישיר הקיים בין מזון ומשקה לרמות הסוכר בדם אצל ילדים ומבוגרים, הפחתת הקלוריות הנצרכות בצורה מבוקרת, וכמובן, גם הפחתה של כמות הסוכר הקיים במשקאות ובמזון – הן פעולות נחוצות. את הסוכר המתועש (הלבן או החום) ניתן להחליף בממתיק טבעי על בסיס צמח הסטיביה. תמצית מסוג זה, מכילה 0 קלוריות ויכולה לספק את המתיקות הנדרשת למאכל או למשקה. זהו השימוש הנפוץ והמוכר לצמח הסטיביה, אבל, לסובלים מרמות סוכר “בעייתיות”, הוא עשוי לסייע בדרך נוספת.

סיוע באיזון רמות הסוכר באמצעות תוספי תזונה מצמח הסטיביה של חברת אורגני טל

מחקרים רבים מורים, כי תוספי התזונה על בסיס צמח הסטיביה עשויים לסייע בהפחתת רמות הסוכר בדם. חברת אורגני טל היא החברה היחידה בארץ שמגדלת את צמחי הסטיביה בארץ – בחווה חקלאית מקצועית בצפון הארץ. החברה מייצרת מתמציות עלי סטיביה קו מוצרים שלם, ובעיקר – את מוצר הדגל של החברה – הסטיבי-אפ Stivi-up. – תוסף התזונה הטבעי המסייע באיזון רמות הסוכר בדם.

את קפסולות הסטיבי-אפ Stivi-Up הבלעדיות לחברת אורגני טל, תוכלו להזמין בחנות שבאתר החברה.

בהזמנה אונליין של מוצרי אורגני טל (סטיבי-אפ Stivi-Up ומוצרים טבעיים אחרים) תוכלו ליהנות ממחירים משתלמים במיוחד וממשלוח ישיר עד הבית.

כל המידע הנ”ל אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ואינו מתיימר להוות חוות דעת או המלצה רפואית. כל המידע במאמר הינו בגדר המלצה בלבד, ואינו מחליף ייעוץ עם רופא מוסמך.

כותבים עלינו

תודה מיוחדת לערוץ 7 על הכתבה המפרגנת

דילוג לתוכן