ברכישה מעל 200 ש״ח משלוח חינם

הורדת (איזון) רמות הסוכר בדם באופן טבעי

אם אתם סובלים מרמות סוכר שאינן מאוזנות בדם, סביר להניח, כי כבר הוצעו לכם לא מעט פתרונות, כשאחד הפתרונות השכיחים ביותר לסובלים מרמות סוכר לא מאוזנות (ובעיקר – גבוהות מהמומלץ) הוא, כידוע, טיפול תרופתי.
על רקע חסרונותיהן הידועים של התרופות התעשייתיות, השאלה המתבקשת היא – האם ניתן להוריד את רמת הסוכר בדם גם באופן טבעי?

הדרך הטבעית לאיזון רמת הסוכר בדם אצל מבוגרים

אנשים מבוגרים הסובלים במשקל עודף, יתכן ויסבלו, בנוסף לכך, גם מרמות סוכר גבוהות בדם. ניתן לסייע לאיזון רמות הסוכר בדם אצל מבוגרים באמצעות תוספי התזונה הייעודיים המבוססים על צמח הסטיביה. מבוגרים שנמצאים במצב טרום-סכרתי או נמצאים במצב סכרתי של סכרת מסוג 2, יוכלו לסייע לאיזון רמות הסוכר בדמם על בסיס יומי באמצעות נטילת שתיים – שלוש קפסולות תמצית צמח הסטיביה בכל בוקר. 

היכן ניתן לרכוש תוספי תזונה המסייעים באיזון רמות הסוכר בדם? 

המקום היעיל ביותר לקניית תוספי תזונה על בסיס צמח הסטיביה הוא החנות המקוונת של חברת אורגני טל. החברה מייצרת מגוון תוספי תזונה על בסיס צמח הסטיביה, כבר מעל ל-20 שנה. בניגוד לחסרות תוספי תזונה אחרות, חברת אורגני טל היא החברה היחידה בישראל שמגדלת את צמחי הסטיביה בישראל, בחווה החקלאית הממוקמת בהר גלבוע שבצפון הארץ. כל קו מוצרי הסטיביה של אורגני טל מיוצר מתמצית עלי הצמח, בתהליך טבעי ובמעבדות החברה. 

איזון הסוכר בדם באופן טבעי בסיוע תוספי התזונה של אורגני טל

תרצו לקבל פרטים נוספים על מוצרי הסטיביה שלנו?

השאירו את פרטיכם בטופס, או התקשרו ישירות אלינו, וצוות החברה המקצועי שלנו ישמח לסייע לכם בבחירת מוצר צמח הסטיביה המתאים לכם ביותר – בין אתם זקוקים לסיוע באיזון רמות הסוכר בדם, ובין אם אתם נזקקים למציאת סיוע טבעי בבעיה אחרת.

כל המידע הנ”ל אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ואינו מתיימר להוות חוות דעת או המלצה רפואית. כל המידע במאמר הינו בגדר המלצה בלבד, ואינו מחליף ייעוץ עם רופא מוסמך.

 

כותבים עלינו

תודה מיוחדת לערוץ 7 על הכתבה המפרגנת

דילוג לתוכן