ברכישה מעל 200 ש״ח משלוח חינם

איזון רמות הסוכר בדם

מחלת הסכרת נחשבת למגיפה בעולם המערבי, כשמספרם של החולים בה עולה בכל שנה. כיום, מוצעות לסובלים מסכרת מספר דרכים שונות ומגוונות העשויות לסייע איזון רמות הסוכר בדם, למשל – ביצוע פעילות גופנית, צמצום כמות הפחמימות והפחתה של כמויות הסוכר הלבן שמקורם במזון ובשתייה שלנו. דרך נוספת, שהפכה לפופולארית בשנים האחרונות ועשויה לסייע באיזון הסוכר בדם, היא השימוש בתוספי תזונה ספציפיים, בעיקר כאלה המיוצרים מצמח הסטיביה. אמנם, צמח הסטיביה ידוע, בעיקר, בשל יכולותיו להוות תחליף בריא לסוכר המעובד ולהמתיק, באופן טבעי, מוצרי מזון ומשקה, אולם, יחד עם זאת, יש לו תכונות נוספות, ידועות פחות, העשויות לסייע באיזון הסוכר בדם, במיוחד אצל חולי סכרת סוג 2.

הזמנה אונליין של קפסולות לאיזון הסוכר בדם אצל ילדים

בעשור האחרון, נוכחנו לדעת כי קיימת עלייה מתמדת בהתפתחות סכרת סוג 2 בקרב ילדים ובני נוער, וזאת, בעיקר בשל השמנת-יתר בקרב בני הגילאים הצעירים יותר. סקר שנערך בישראל בין השנים 2013 ו־2015 מגלה כי קרוב ל־15% מהילדים החיים בישראל מתמודדים עם עודףמשקל, בעוד שבקרב המבוגרים המספרים אף גבוהים יותר (כ-36% סובלים מעודף משקל, בעוד ש-18% מוגדרים כסובלים מהשמנת־יתר). גם ילדים ובני נוער הסובלים מרמות סוכר גבוהות בדמם, נדרשים לאזן אותן, וקפסולות הסטיביה עשויות לעזור בכך, בזכות תכונותיו של צמח הסטיביה. את קפסולות העשויות מצמח הסטיביה תוכלו להזמין אונליין, בחנות
האינטרנטית המקצועית שלנו, המציעה מגוון מוצרים רחב על בסיס תמצית צמח הסטיביה.

איזון הסוכר בדם אצל מבוגרים – איך מתחילים?

על מנת לסייע באיזון רמות הסוכר בדם אצל מבוגרים, בני נוער וילדים, תוכלו להזמין את תוספי התזונה המבוססים על צמח הסטיביה מחנות האונליין של חברת אורגני טל. מוצרי הסטיביה של החברה מיוצרים מצמחי הסטיביה הגדלים בהר הגלבוע ומטופלים בידי צוות מומחים בתחום. התמציות הייחודיות של החברה מיוצרות במעבדות מקצועיות המתמחות בתחום ומשווקות לכל רחבי הארץ.

כל המידע הנ”ל אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ואינו מתיימר להוות חוות דעת או המלצה רפואית. כל המידע במאמר הינו בגדר המלצה בלבד, ואינו מחליף ייעוץ עם רופא מוסמך.

 

כותבים עלינו

תודה מיוחדת לערוץ 7 על הכתבה המפרגנת

דילוג לתוכן