ברכישה מעל 200 ש״ח משלוח חינם

גם להם הסטיביה סייע באיזון הסוכר

מאות אנשים מהארץ ומהעולם צורכים בקביעות את ה-'סטיביאפ' ומדווחים על איזון רמות הסוכר בדם ותחושת חיוניות נהדרת

“ה- A1C שלי ירד מ 10.6 ל 5.6,
אני קם רענן, מרגיש טוב, שמח ובריא”
– איציק רווח

“רכשתי את הסטיביה ורמות הסוכר ירדו פלאים.

 אני מאוד מרוצה!”
– נעה רותם

“הפורמולה עובדת, יש לנו ניסיון רב עם המון לקוחות, זה לא רק מוריד סוכר, אלא גם ישנים טוב. יש לי גם ניסיון אישי עם זה, הפורמולה מדהימה!”
– שושנה, רוקחת ובעלת בית טבע ותוספי תזונה , טבריה

 “התחלתי לקחת כדור אחד בבוקר ואני נדהם, תוך שבוע ירד לי מ- 155 ל- 107!”
– אשר, כפר סבא

הסטיביה הינו צמח עתיק יומין אשר מוכר לרובנו כתחליף סוכר בריא, אך מחקרים בינלאומיים שבוצעו בצמח בשנים האחרונות גילו כי תכונות ההמתקה שלו הינן זניחות לעומת יכולות המרפא העשויות להיות לעזר בתחומי טיפול שונים המחקרים מצביעים על יכולתו של הצמח לסייע במגוון גדול מאוד של מחלות כגון: סוכרת, השמנת יתר, מחלות כליות, מחלות סרטן המעי הגס, סרטן ומחלות מעי דלקתיות ועוד.

איזו כמות תרצו להזמין?
(כל הערכות מגיעות עם שליח עד הבית – חינם!)

הסבלנות משתלמת

נועה, חולת סוכרת בת 83

רכשה את הסטיביאפ לראשונה לפני 3 שנים המצב הרפואי שלה מאוד מורכב ולא פשוט אבל את הסטיביאפ היא לא מפסיקה לצרוך. לפני 3 שנים מספרת נועה, הסוכר שלי לא ירד למרות הכדורים שרשם לי רופא המשפחה. השינוי החל קצת לאחר שנועה התחילה להשתמש בסטיביאפ, רמת הסוכר החלה לרדת בצורה דרסטית. נועה, חולת סוכרת בת 83 אבל ההפתעה האמיתית באמת התרחשה לאחר כשנה כשהרופא אסר על נועה לקחת את הכדורים הכימיים עקב בעיה רפואית חדשה בנקודה הזו הסטיביאפ נשאר הדבר היחיד שסייע באיזון הסוכר. כאן קרתה תפנית מענינית רמת הסוכר עלתה קצת אבל מיד החלה ירידה הדרגתית של רמות הסוכר בדם. לאחרונה נועה דיווחה לנו שרמת הסוכר שלה מאוזנת ביחס לגילה לחץ הדם שלה ירד ומצבה הבריאותי טוב יותר עקב השימוש בסטיביאפ!! היא אפילו שלחה לנו את רמות ה A1C שלה שכולם יראו.

לאן לשלוח לכם את הסטיביאפ? בחרו את הערכה הרצויה, רכשו בדף התשלום המאובטח והסטיביאפ בדרך אליכם הביתה (משלוח חינם!)

דילוג לתוכן