ברכישה מעל 200 ש״ח משלוח חינם

אודות

אורגניטל - פתרונות טבעיים לחיים בריאים

חברת ‘אורגניטל’ הוקמה בשנת 2000 ע”י חגי ברק, חקלאי ויזם בנשמתו, חבר קיבוץ מירב שבגלבוע והינה החברה המובילה בישראל בתחום גידול, עיבוד והפקת מוצרים המבוססים על צמח הסטיביה.

כל תהליכי גידול הסטיביה ועד לייצור התוספים בפועל מבוצעים בישראל במפעל מאושר ע”י משרד הבריאות. מוצרי החברה מיוצרים תחת התקנים GMP, ISO, HACCP,  כל המוצרים בהכשר בד”ץ העדה החרדית.

מטרת החברה היא להנגיש את תכונותיו של צמח הסטיביה כצמח מרפא לקהל הרחב (ללא התערבות כימיקלית וללא חומרים משמרים), ובכך לסייע לאינספור משתמשים ברחבי הארץ והעולם בסיוע באיזון רמות הסוכר בדם ובכך ליהנות מחיים בריאים יותר!

הנהלת החברה

חגי ברק יזם ומייסד החברה

חגי ברק, בן 54, חקלאי ויזם בנשמתו. חבר קיבוץ מירב שבגלבוע.
לפני 20 שנה הקים את חברת אורגניטל החוקרת ומפתחת זנים איכותיים ומגוון מוצרי בריאות המבוססים על יתרונותיו הייחודיים של צמח הסטיביה ומאפשרים איזון רמות הסוכר בדם והנאה מאורח חיים בריא. מאמין בחקלאות הישראלית וביכולתה לנצח.

יפתח רותם - שיווק ודיגיטל

יפתח רותם, בן 57,  מומחה לחנויות  און ליין רווחיות.
נולדתי בקיבוץ יבנה שם ספגתי את האהבה לאדמת ארץ ישראל.

בחנות של אורגניטל באה לידי ביטוי העוצמה של החקלאות הישראלית המתפתחת שמסוגלת ליצור מוצרים פורצי דרך המביאים איתם בשורה לחולי סוכרת בכל העולם.

כמומחה לחנויות און ליין רווחיות אני שמח לקחת חלק חשוב להצליח להגיע לכמה שיותר חולי סוכרת בעולם ולעזור להם לאזן את הסוכר בדם בצורה טיבעית ללא תופעות לוואי.

ד"ר יהושע מאור - יועץ מדעי

ד”ר יהושע מאור הוא פרמקולוג/טוקסיקולוג המתמחה במגוון רחב של תחומים כגון תרופות, תוספי תזונה ומזון, כימיה אורגנית ואנליטית וכן טוקסיקולוגיה סביבתית.
את לימודי הדוקטורט סיים באוניברסיטה העברית בהנחייתו של פרופ’ רפאל משולם, במחקר על הכימיה והביולוגיה של קנאבינואידים. לאחר מכן המשיך במחקר כפוסט-דוקטורנט במכוני הרפואה של הרווארד. כשחזר לישראל שימש כרכז המרכז למצוינות לחקלאות, בריאות וסביבה של האוניברסיטה העברית, ובאותה תקופה שימש כמרצה בקורסים לטוקסיקולוגיה.
כיום, ד”ר מאור משמש כיועץ בכיר לחברת פיטאור, אותה הוא ייסד והקים. המעבדה מתמחה במחקר ופיתוח של תרופות, תוספי תזונה ותוספי מזון, חומרי טבע, קנאבינואידים ועוד. החברה מחזיקה במספר טכנולוגיות ופטנטים רשומים וחלק מהפיתוחים של החברה כבר נמכרים בשוק העולמי.

ד”ר מאור משמש כיועץ מדעי לחברת אורגניטל בע”מ.
ד”ר מאור מביא מגוון רחב של ידע טרנס-דיסציפלינרי, וכן ניסיון רב במיומנויות מדע, מחקר ופיתוח מתקדמים.

כתבו עלינו

דילוג לתוכן